Telegram-bot voor kanalen en groepen

De Free- en Pro-abonnementen van ReklamaPlanbot

Begin met Free voor een kleinere werklast. Pro vergroot de capaciteit en laat vaker herhalen toe. Kies op basis van de taken en bestemmingen die je beheert.

Abonnementen en limieten

Free: maximaal 30 knoppen; Pro: maximaal 100. Tot 4 per rij. Leadmagnetknoppen tellen mee.

Wat je kunt doen

  • Free verloopt niet en behoudt de basisfuncties voor publiceren, opmaak, klikmeting en leadmagneten.
  • Pro 1–4 verhogen de limieten voor publicaties, schema's en bestanden.
  • Vergelijk de abonnementsgrenzen voor beheerders in de tabel voordat je betaalt.
De Free- en Pro-abonnementen van ReklamaPlanbot
AbonnementFREEPro 1Pro 2Pro 3Pro 4
Stars / 30 dagen02504507501250
Actieve taken75070150250
Kanalen en groepen102540100150
Publicaties per dag2525050015003000
Tijdstippen per taak415204872
Datums per taak7314060120
Minimaal herhaalinterval, minuten360120603020
Cyclische taken2681525
Knoppen per bericht30100100100100
Actieve leadmagneten17153050
Leadmagneetbestand, MB20100200400600
Kaartbetaling, USD / 30 dagen0591525

FREE

Stars / 30 dagen
0
Actieve taken
7
Kanalen en groepen
10
Publicaties per dag
25
Tijdstippen per taak
4
Datums per taak
7
Minimaal herhaalinterval, minuten
360
Cyclische taken
2
Knoppen per bericht
30
Actieve leadmagneten
1
Leadmagneetbestand, MB
20
Kaartbetaling, USD / 30 dagen
0

Pro 1

Stars / 30 dagen
250
Actieve taken
50
Kanalen en groepen
25
Publicaties per dag
250
Tijdstippen per taak
15
Datums per taak
31
Minimaal herhaalinterval, minuten
120
Cyclische taken
6
Knoppen per bericht
100
Actieve leadmagneten
7
Leadmagneetbestand, MB
100
Kaartbetaling, USD / 30 dagen
5

Pro 2

Stars / 30 dagen
450
Actieve taken
70
Kanalen en groepen
40
Publicaties per dag
500
Tijdstippen per taak
20
Datums per taak
40
Minimaal herhaalinterval, minuten
60
Cyclische taken
8
Knoppen per bericht
100
Actieve leadmagneten
15
Leadmagneetbestand, MB
200
Kaartbetaling, USD / 30 dagen
9

Pro 3

Stars / 30 dagen
750
Actieve taken
150
Kanalen en groepen
100
Publicaties per dag
1500
Tijdstippen per taak
48
Datums per taak
60
Minimaal herhaalinterval, minuten
30
Cyclische taken
15
Knoppen per bericht
100
Actieve leadmagneten
30
Leadmagneetbestand, MB
400
Kaartbetaling, USD / 30 dagen
15

Pro 4

Stars / 30 dagen
1250
Actieve taken
250
Kanalen en groepen
150
Publicaties per dag
3000
Tijdstippen per taak
72
Datums per taak
120
Minimaal herhaalinterval, minuten
20
Cyclische taken
25
Knoppen per bericht
100
Actieve leadmagneten
50
Leadmagneetbestand, MB
600
Kaartbetaling, USD / 30 dagen
25

Zo stel je het in

  1. Open «Abonnement» en bekijk je huidige abonnement en gebruik.

  2. Vergelijk actieve taken, platforms, dagelijkse publicaties en herhaalintervallen.

  3. Kies een abonnement en betaalmethode. Bevestig het uiteindelijke getoonde bedrag en de looptijd voordat je betaalt.

  4. Controleer het geactiveerde abonnement in de bot. Bekijk taken die later door verlopen of downgraden worden geraakt.

Vereisten en limieten

  • De tabel geldt voor beheerders. Adverteerdersconcepten verbruiken geen beheerdersquota voor taken; adverteerders hebben drie actieve leadmagneten met bestanden tot 50 MB.
  • Na afloop gelden de Free-limieten en kunnen taken die deze overschrijden worden gepauzeerd. Bekijk de melding en de taakstatus.
  • Opgeslagen knopindelingen blijven na afloop behouden. Knoppen toevoegen boven de Free-limiet vereist een geschikt abonnement.

Vragen en antwoorden

Verloopt Free na de proefperiode?

Nee. Een tijdelijke proefperiode of betaald abonnement kan verlopen; Free blijft beschikbaar met eigen limieten.

Heb ik Pro nodig voor klikmeting of een cadeau?

Nee. Beide zijn binnen de limieten beschikbaar met Free. Pro vergroot de capaciteit.

Gerelateerde handleidingen