Bot Telegram untuk saluran dan kumpulan

Pelan Free dan Pro ReklamaPlanbot

Mulakan dengan Free untuk beban kerja yang lebih kecil. Pro menambah kapasiti dan membenarkan ulangan lebih kerap. Pilih mengikut tugasan dan destinasi yang anda urus.

Pelan dan had

Free: sehingga 30 butang; Pro: sehingga 100. Maksimum 4 sebaris. Butang hadiah termasuk dalam had.

Apa yang boleh anda lakukan

  • Free tidak luput dan mengekalkan fungsi teras siaran, pemformatan, penjejakan serta hadiah langganan.
  • Pro 1–4 meningkatkan had penerbitan, jadual dan fail.
  • Bandingkan had pelan pentadbir dalam jadual sebelum membayar.
Pelan Free dan Pro ReklamaPlanbot
PelanFREEPro 1Pro 2Pro 3Pro 4
Stars / 30 hari02504507501250
Tugasan aktif75070150250
Saluran dan kumpulan102540100150
Siaran sehari2525050015003000
Waktu bagi setiap tugasan415204872
Tarikh bagi setiap tugasan7314060120
Sela ulangan minimum, minit360120603020
Tugasan berkitar2681525
Butang bagi setiap siaran30100100100100
Hadiah langganan aktif17153050
Fail hadiah langganan, MB20100200400600
Harga kad, USD / 30 hari0591525

FREE

Stars / 30 hari
0
Tugasan aktif
7
Saluran dan kumpulan
10
Siaran sehari
25
Waktu bagi setiap tugasan
4
Tarikh bagi setiap tugasan
7
Sela ulangan minimum, minit
360
Tugasan berkitar
2
Butang bagi setiap siaran
30
Hadiah langganan aktif
1
Fail hadiah langganan, MB
20
Harga kad, USD / 30 hari
0

Pro 1

Stars / 30 hari
250
Tugasan aktif
50
Saluran dan kumpulan
25
Siaran sehari
250
Waktu bagi setiap tugasan
15
Tarikh bagi setiap tugasan
31
Sela ulangan minimum, minit
120
Tugasan berkitar
6
Butang bagi setiap siaran
100
Hadiah langganan aktif
7
Fail hadiah langganan, MB
100
Harga kad, USD / 30 hari
5

Pro 2

Stars / 30 hari
450
Tugasan aktif
70
Saluran dan kumpulan
40
Siaran sehari
500
Waktu bagi setiap tugasan
20
Tarikh bagi setiap tugasan
40
Sela ulangan minimum, minit
60
Tugasan berkitar
8
Butang bagi setiap siaran
100
Hadiah langganan aktif
15
Fail hadiah langganan, MB
200
Harga kad, USD / 30 hari
9

Pro 3

Stars / 30 hari
750
Tugasan aktif
150
Saluran dan kumpulan
100
Siaran sehari
1500
Waktu bagi setiap tugasan
48
Tarikh bagi setiap tugasan
60
Sela ulangan minimum, minit
30
Tugasan berkitar
15
Butang bagi setiap siaran
100
Hadiah langganan aktif
30
Fail hadiah langganan, MB
400
Harga kad, USD / 30 hari
15

Pro 4

Stars / 30 hari
1250
Tugasan aktif
250
Saluran dan kumpulan
150
Siaran sehari
3000
Waktu bagi setiap tugasan
72
Tarikh bagi setiap tugasan
120
Sela ulangan minimum, minit
20
Tugasan berkitar
25
Butang bagi setiap siaran
100
Hadiah langganan aktif
50
Fail hadiah langganan, MB
600
Harga kad, USD / 30 hari
25

Cara menyediakan

  1. Buka “Pelan” dan semak pelan semasa serta penggunaan anda.

  2. Bandingkan tugasan aktif, platform, penerbitan harian dan sela ulangan.

  3. Pilih pelan dan kaedah pembayaran. Sahkan amaun akhir serta tempoh yang dipaparkan sebelum membayar.

  4. Semak pelan yang diaktifkan dalam bot. Semak tugasan yang terjejas oleh tamat tempoh atau penurunan pelan kemudian.

Keperluan dan had

  • Jadual ini meliputi pentadbir. Draf pengiklan tidak menggunakan kuota tugasan pentadbir; pengiklan mempunyai tiga hadiah langganan aktif dengan fail sehingga 50 MB.
  • Selepas tamat tempoh, had Free terpakai dan tugasan yang melebihinya mungkin dijeda. Semak notis dan status tugasan.
  • Susun atur butang yang disimpan kekal selepas tamat tempoh. Menambah butang melebihi peruntukan Free memerlukan pelan yang layak.

Soalan dan jawapan

Adakah Free luput selepas percubaan?

Tidak. Percubaan sementara atau pelan berbayar boleh luput; Free kekal tersedia dengan hadnya sendiri.

Adakah penjejakan klik atau hadiah memerlukan Pro?

Tidak. Kedua-duanya tersedia pada Free dalam hadnya. Pro menambah kapasiti.